Polish Czech English French German Italian Spanish Ukrainian

O NAS

Witamy serdecznie na stronie internetowej producenta drzwi zewnętrznych i wewnętrznych z drewna Euro-Door.

           Firma powstała 11 lat temu, a jej założycielem jest Grzegorz Laskowski. Właściciel firmy od dziecka uczył się rzemiosła stolarskiego. Miłość do drewna odziedziczył po ojcu, który produkuje drzwi od ponad 40 lat. Każdą wolną chwilę, a nawet wakacje spędzał na stolarni, zdobywając doświadczenie i wiedzę na każdym etapie produkcji drzwi. Pasja, doświadczenie i profesjonalizm założyciela firmy widoczne są dziś w produktach.

           Wykonujemy drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne, kładąc największy nacisk na jakość, krótkie terminy realizacji i przystępne ceny. Zakup drzwi to decyzja na długie lata, dlatego też liczy się dla nas zadowolony klient, a nie wypchnięcie towaru z taśmy produkcyjnej. Do produkcji drzwi używamy wysokiej klasy drewna oraz najlepszych materiałów, zaczynając od klejów i lakierów i kończąc na zawiasach i klamkach. Dzięki starannemu doborowi drewna i materiałów, a także profesjonalnemu przebiegowi produkcji, klient może być spokojny o próbę czasu naszych drzwi.

          Dla właściciela firmy niezmiernie ważny jest dobry kontakt z klientem od pierwszego spotkania czy telefonu. Już podczas pierwszego kontaktu z klientem jesteśmy w stanie stworzyć projekty, czy wizualizacje dla klientów, którzy pragną zrealizować swój własny pomysł. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wiele pięknych, klasycznych, jak i modernistycznych wzorów. Jednak jako producent dbający o każdego klienta, oferujemy również wykonanie drzwi, których nie ma w naszym katalogu. Towarzyszymy także Państwu na etapie tworzenia nowego wzoru, przy współpracy z naszym projektantem. Naszą specjalnością są zamówienia indywidualne, dostosowane w każdym detalu do potrzeb klienta. Podejmujemy się wykonania drzwi o nietypowych gabarytach i wzorach co daje pewność, że żaden klient nie zostanie od nas odesłany.

            Firma Euro-Door zatrudnia jedną, stałą i zgraną ekipę specjalistów od wielu lat. Są to profesjonaliści w każdym calu, potrafiący działać nieszablonowo. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie w rzemiośle, dlatego też stolarze, pomiarowcy, monterzy, czy projektant świetnie rozumieją potrzeby klienta, który zawsze spotka się z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Mogą Państwo liczyć na doradztwo i cenne wskazówki w zakresie konserwacji i eksploatacji naszych drzwi dla zapewnienia im wieloletniego blasku i funkcjonalności. Dużym sukcesem firmy jest bardzo niski poziom reklamacji, który w skali roku wynosi tylko 3%. Warto również wspomnieć, że w miejscowości Iława nie ma żadnego innego producenta drzwi zewnętrznych z drewna z tak długim doświadczeniem w branży jak firma Euro-Door. Usługi naszej firmy są kompleksowe. Towarzyszymy Państwu na każdym etapie współpracy. Doradzamy przy wyborze modelu drzwi, koloru, okuć oraz wykończeń. Przeprowadzamy pomiary, dostarczamy produkt do klienta oraz gwarantujemy profesjonalny montaż drzwi wliczony w cenę. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją.  Kupując u nas mają Państwo pewność, że drzwi w Państwa domu będą pięknie się komponowały, będą solidne, trwałe na lata, a ich wykończenie będzie ikoną jakości cieszącą każde oko.

Gorąco zapraszamy do współpracy.

 

Z poważaniem

Euro-Door