Polish Czech English French German Italian Spanish Ukrainian

       W tym dziale znajdą Państwo wszelkie informacje i szczegóły na temat technologii obróbki drzwi, materiałów wykorzystywanych do ich produkcji oraz asortymentu okuć. Doradzimy jak dobrze wybrać drzwi i czym się kierować podejmując decyzję o ich zakupie.

W celu złożenia zamówienia należy skontaktować się z nami telefonicznie lub drogą e-mail. Podstawowe informacje, które należy podać to m.in.

- wymiary otworu drzwiowego (szerokość i wysokość)

- model drzwi, który Państwa interesuje

- rodzaj szkła, jeśli model drzwi zawiera elementy szkła (np. płaskie, piaskowane, lustro weneckie, witraż, wypukłe)

- kierunek otwierania drzwi (lewe/prawe)

- sposób otwierania drzwi (do wewnątrz/na zewnątrz)

- kolor

- zamek (w standardzie dwa zamki patentowe, trzyryglowe w systemie jednego klucza)

- próg (aluminiowy/drewniany)

- rodzaj klamki (w standardzie szyld długi z rozetą)

- ilość zawiasów (standardowo trzy, w przypadku cięższych drzwi takich jak w całości wykonanych z dębu – cztery zawiasy)

- informacje odnośnie obecnego stanu budynku (nowe budownictwo/remont starego budownictwa)

- sposób dostawy (transport + montaż producenta lub wysyłka kurierska)

- preferowany termin realizacji (nie krótszy niż podany przez producenta)

Jeśli nie mają Państwo pewności co do szczegółów zamówienia, chętnie doradzimy i pomożemy przy stworzeniu odpowiedniego zestawienia. 

Firma Euro-Door jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy. Zapewniamy m.in.

- doradztwo przy wyborze drzwi, szkła, okuć oraz wszystkich niezbędnych szczegółów

- pomiary

- profesjonalny montaż

- transport produktu

- wysyłki kurierskie produktu

- serwisowanie zamontowanych drzwi

- tworzenie specyfikacji i wyceny dla Państwa zamówień

- pomoc przy modyfikowaniu wzorów istniejących modeli

- współpracę przy projektowaniu własnego, unikatowego wzoru

- wizualizacje graficzne

- bezpłatną wysyłkę próbek kolorów oraz szkła

DANE TECHNICZNE

DREWNO

Wszystkie drzwi produkowane w firmie Euro-Door wykonane są z drewna. Wyróżniamy dwie główne serie:

1. Drzwi sosnowe klejone warstwowo, obłogowane dębem. Wykonane są w większości z drewna sosnowego (proporcje są różne zależne od modelu drzwi), lecz ich wygląd zewnętrzny przedstawia drewno dębowe.

2. Drzwi serii PREMIUM - to drzwi dla bardziej wymagających klientów, które zawierają w sobie 100% drewna dębowego.

Drewno, którego używamy jest starannie przygotowane, zgodnie ze wszystkimi wytycznymi branży i technologii obróbki drewna, co zapewnia jego trwałość i wytrzymałość na długie lata. Drewno klejone jest warstwowo, co dodatkowo je wzmacnia i chroni przed wypaczeniami i zniekształceniami z biegiem czasu.

WYMIARY

Wszystkie drzwi producenta mają grubość 72 mm stanowiąc je solidnymi, bezpiecznymi i ciepłymi. Współczynnik przenikania ciepła: Ud ≈ 1,1 W/m2k.

Jako producent nie narzucamy odgórnych gabarytów drzwi. Wszystkie produkty dedykowane są indywidualnemu klientowi, zgodnie z jego potrzebami. Nietypowe wymiary i kształty to nasza specjalność.

OŚCIEŻNICE

Jako jeden z niewielu producentów drzwi firma Euro-Door stosuje ościeżnice regulowane obustronnie. W przypadku drzwi wewnętrznych jest to standardem naszej firmy.

 

 oscieznica

 

 

SZKŁO

Szkło stosowane w naszych produktach to m.in. szkło płaskie, wypukłe, piaskowane, lustra weneckie, refleks, szyby mleczne, czy witraże. Wszystkie z wyżej wymienionych szkleń są w pakietach trzyszybowych, dwukomorowych stosowanych w drzwiach zewnętrznych. Jako jeden z nielicznych producentów stosujemy szkło bezpieczne w drzwiach wewnętrznych w standardzie.

KOLOR

Wszystkie modele w naszych katalogach oraz na stronie internetowej mogą Państwo zamówić we wszystkich kolorach palety RAL oraz specjalnej kolekcji kolorów, takich jak Winchester, Macore, Siena Noce, czy Antracyt. Malowanie drzwi to czterokrotny natrysk odbywający się w oddzielnych procesach. W ofercie znajdą również Państwo farby wodoodporne, dużo bardziej wytrzymałe na warunki atmosferyczne od standardowych farb.

ZABEZPIECZENIA

Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa w Państwa domu, we wszystkich produktach stosujemy w standardzie dwóch niezależnych zamków trzyryglowych, dwie wkładki patentowe (dolna i górna), a ramę skrzydła wzmacniamy stalowym profilem zabezpieczającym drzwi przed ich wypaczeniem lub zniekształceniem. Dodatkowym atrybutem jest zabezpieczenie strony zawiasowej drzwi w bolce antywyważeniowe. Dla bardziej wymagających klientów oferujemy również listwy antywyważeniowe po stronie zawiasów, bezpieczne klamki (niemożliwe do zdemontowania od zewnętrznej strony, nierozwiercalne zamki), zamki listwowe, a także hakowe.

 

 

 Ответы страница пользователя влад ключар www.kluchar.com. . selfstorage